Důležité vítězství si připsal Jakůbkův tým GC Curych, který naplno bodoval v duelu s Grünenmattem. Český obránce přispěl k úspěšnému vystoupení dvěma góly. Za Grünenmatt skóroval Radek Sikora.
10. 2. 2008 Švýcarsko (0) KOMENTÁŘŮ

NLA: Chur – Rychenberg nedohráno

Další český gól ve švýcarské NLA zaznamenal Martin Ostřanský. Přesto Aligatoři podlehli Köniz vysoko 2:7. Wiler vyhrál v Langnau až v prodloužení. V čase 61:05 rozhodl utkání svým druhým gólem Patrick Mendelin, kterému pozici připravil Fin Punkari.

Skalíkův Chur nedohrál veledůležitý zápas s Rychenbergem, přestože na konci první třetiny měl již dvoubrankové vedení. V 15. minutě byl zápas přerušen pro zranění rozhodčího a už se nedohrál. Náhradí termín ještě není znám. Marná tedy byla Skalíkova snaha, který připravil druhý gól pro Cadische.

19. kolo
GC ZÜRICH – GRÜNENMATT 6:3 (Allamand 2, Jakůbek 2, Sutter, Scalvinoni – Berglund, Mühlemann, Sikora)

MALANS – KÖNIZ 2:7 (Anderson, Ostřanský – Antener 3, Blomberg 2, Schneiter, Dunkel)

LANGNAU – WILER 2:3 (p) (Mühlethaler, Kronholm – Mendelin 2, Thorsell)

Tabulka švýcarské NLA – Swiss Mobiliar League 2007/2008 po 2. kole nadstavby – o play-off

19. a 20. kolo
BASEL – USTER 1:12 (Schneider – Gahlert 2, Ermling 2, Schmid 2, Berweger, Bohli, Jaggi, Krienbühl, Hürlimann, Kaufmann)

CHUR – RYCHENBERG 2:0 / nedohráno (Capaul, Cadisch )

Tabulka švýcarské NLA – Swiss Mobiliar League 2007/2008 po 2. kole nadstavby – o sestup

7. UHC Uster 21 7 2 12 125:116 25 +9 2
8. Chur Unihockey 20 6 3 11 116:127 22 -11 1
9. Rychenberg Winterthur 20 6 3 11 91:107 22 -16 1
10. Basel Magic 21 0 0 21 53:237 0 -184 0