Tigers Langnau museli zvítězit, protože Köniz vedl v semifinálové sérii už 2:0 a jediné vítězství je dělilo od postupu do vytouženého finále. Langnau tedy začali velmi aktivně a po 1. třetině si vybudovali náskok 0:3. Ve druhé třetině Aeschbacher svým druhým gólem zvýšil na 0:4 nicméně Antener ihned odpověděl a snížil tak náskok Langnau na 1:4. Ve třetí třetině Langnau zvýšili na 1:5, ale Köniz ještě třemi góly zdramatizoval utkání. Utkání tak skončilo těsným vítězstvím Tigers 4:5.

20. 3. 2008 Švýcarsko (0) KOMENTÁŘŮ

Tigers odvrátili konec sezóny

Wiler začal proti GC soustředěněji, než v předchozích dvou utkáních a po třech minutách vedl 2:0, v závěru 1.části hry zařídil 3 góly Angst a GC tak otočil na 2:3. Ve druhé třetině Wiler opět zabral a vyrovnal, do druhého hvizdu dal vedení Wileru Ersigen Olle Thorssel. V poslední třetině pojistil výhru Wileru Bieber a poté Roger Gerber, který dal gól ve vlastním oslabení.