9. 3. 2014 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

4. čtvrtfinále: Brno – Vítkovice 2:3, stats a hodnocení

Brněnští Buldoci podlehli ve čtvrtém čtvrtfinále Vítkovicím v domácím prostředí těsně 2:3. Vyrovnaný zápas rozhodla branka Zdeňka Žáka, který sedm minut před koncem odpověděl na vyrovnávací přesilovkovou trefu Mendreka. Stav série: 2:2.

Brno mělo v neděli další možnost srazit vítkovické sebevědomí, ale na třetí vítězství nedosáhlo. Buldoky musí mrzet zejména okamžiky první třetiny, kdy za stavu 1:0 měli možnost přesilovky, ale nabídli hostům možnost skórovat. Po Šebestově trefě v oslabení se dostaly Vítkovice na koně a dlouhou dobu utkání řídili. Mistrovský tým nezaskočilo ani brněnské vyrovnání a rozhodující gól dal sedm minut před koncem Zdeněk Žák.

itelligence Bulldogs Brno – 1. SC WOOW Vítkovice 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
5. Ondráček (Sládeček), 51. Mendrek (Komenda) – 15. Šebesta (Hájek), 15. Hájek (Ciompa), 53. Žák (Hubálek). Rozhodčí: Petr Černý – Jiří Janoušek. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 609. Zásahy brankářů: Filip Kejík 20 – Roman Ciompa 14. Stav série: 2:2.