Konečný výsledek 6:2! Právě probíhá druhý finálový zápas letošního ročníku Extraligy žen. O jeho průběhu si čtěte dál...
5. 4. 2010 Extraliga žen (0) KOMENTÁŘŮ

Online 2. finále: Herbadent Tigers – FbŠ Bohemians

Videopřenos můžete sledovat zde

Vítáme Vás u sledování druhého utkání finálové série Extraligy žen, nastoupí Herbadent Tigers proti FbŠ Bohemians.

Line up hostí: Horňáková – Zlámalová, Theodosisová – Vojáčková, Křížová, Szotkowská.

Line up domácí: Váňová – Billá, Moťková – Jílková, Košturiaková, Šteglová.

Utkání právě začalo.

První střelu na branku si připisuje zelenobílá Šimáčková. Jen do ruky připravené Váňové.

Herbadent začal na dvě pětice.

Šteglová se pokusila překvapit brankářku soupeře rychlým pokusem zpoza branky.

2:40 gól Bočanová A, asistence Bočanová K. 0:1

Váňové propadla poměrně lehká střela Adély Bočanové.

O minutu později mohlo být vyrovnáno – Jílková orazítkovala břevno po chybě obrany.

V další šanci Herbadentu střílí Šindelová nad. Skončila pátá minuta.

Szotkowská dorážela střelu Vojáčkové, ale ani dva pokusy jí ke vstřelení branky nestačily. Šestou minutu uzavřela pěkná střela Košturiakové nad.

Jílková prováhala ideální moment ke střele, když si zpracovávala balonek.

V polovině první třetiny mohla zvýšit Křížová, Váňová vyhodila míček přímo k ní.

Váňová neudržela střelu Bočanové, Bohemka je zatím nebezpečnější.

Hra se hodně přitvrzuje – na zemi krátce po sobě skončiliy Svobodová a Jarolímová.

Nečekaně teď Váňovou překvapilo nahození z poloviny. Křížová se málem dostala k dorážce.

Bohemka dobře brání vlastní branku – jan minimum střel doletí až k Horňákové.

Pěkná střela Burdové nad.

19:55 vyloučena Nikola Černá z Bohemians – hra vysokou holí

Nikola Černá se pokusila svůj sólový nájezd dorazit vysokou holí.

Střely v první třetině 7 – 10

druhá třetina

20:57 gól Billá, asistence Šindelová 1:1

Billá z dálky využívá přesilovku.

Tigers našli klid a lépe pracují s míčkem.

23:19 gól Jílková, asistence Košturiaková 2:1

Po pěkné kombinační akci měla Jílková při skórování snadnou pozici.

Oba týmy se snaží o aktivní hru.

Svobodová teď mohla navýšit vedení Tigers, ale její střela byla zblokována.

Kuriozní situace – únik Kohutové zastavila její vlastní spoluhráčka Jelínková, když jí neustoupila z cesty.

Šimáčková teď hodně zaváhala a Košturiaková měla velkou šanci.

Svobodová opět velice aktivní – sama obešla tři protihráčky a zakončovala.

Jílková zakončuje situaci 3 na 1 střelou nad. Další velkou šanci nevyužila Šindelová.

Hyršlová teď nešťastným zklepnutím ohrozila vlastní brankářku. Jílková následnou šanci zahodila.

Křížová si přivodila zranění v souboji u mantinelu.

vyrovnání měla na hokejce Hyršlová, která si uličkou naběhla na chytrou přihrávku a mířila jen těsně vedle.

18:26 vyloučena Svobodová z Tigers

U míčku dlouho Herbadent. Celá třetina pak končí faulem Vojáčkové na dvě minuty.

40:00 vyloučena Jana Vojáčková za sekání

Střely ve druhé třetině 8-2 pro domácí.

třetí třetina

Na počátku přesilovce Herbadentu se ke střele ještě dostala bohemácká Szotkowská

43:17 gól Jílková, asistence Šteglová stav 3:1

Krupnová lobem hledala Šteglovou, té se podařilo dobře připravit situaci pro Jílkovou.

Rozhodčí pouští tvrdou hru

Posledních šest minut základní hrací doby – Dudáčková pohotově dorážela, ale Horňáková se vytáhla

54:26 gól Bočanová A. stav 5:2