Vinohradští mohou slavit důležité vítězství! Vinohradští mohou slavit důležité vítězství!
3. 4. 2016 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Vinohrady srovnaly boj o udržení! Podržel je kapitán Bína

Hráči Vinohrad dál drží reálnou naději na vítězství ve finálové sérii play down. V Litvínově zvítězili 4:2 a srovnali stav zápasů na 2:2.

Pražané už včera měli k výhře blízko, nakonec ale podlehli v prodloužení. Dnes ale začali lépe, když po gólech Jana Baudische a Lukáše Gregora vedli 2:0. Hned nato dostal Litvínov možnost trestného střílení, Michal Skuhrovec ale neproměnil a stav zůstal stejný.

V dalším průběhu zápasu se ale domácí zlepšili a projevilo se to i na skóre. Hrající trenér Daniel Hulič snížil a nedlouho po začátku třetí části vyrovnal Ondřej Tichý.

Vinohrady si ale z Litvínova přeci jen nakonec vytoužený bod do série odvezli. Ve 54. minutě o tom slepenými góly rozhodli Milan Bína a Martin Skřivánek. Domácím nepomohla ani závěrečná powerplay. Duel o záchranu je tak vyrovnaný 2:2, o sestupujícím budou rozhodovat další zápasy.