16. 12. 2010 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Bohemka šokovala Buldoky, Jedlička byl u toho

Přestup Michala Jedličky se Bohemians vyplácí. Klokani vyhráli ve čtvrteční předehrávce 13. kola na palubovce Bulldogs Brno 6:5 v prodloužení, když rozhodující gól dal ve třetí minutě nastavení Ondřej Kozák. Také Brno představilo posilu, do jeho dresu se vrátil Matěj Koňařík.
Poctivá příprava přes reprezentační pauzu se Pražanům vyplatila. Zelenobílí nebyli v hale na Vodově ulici vůbec horším týmem a donutili Brno dlouhou dobu dotahovat skore.

První vyrovnání po Kindlově trefě zařídil Matěj Koňařík, kterého Buldoci vytáhli jako trumf. Jenže Klokani hráli i dál bez ostychu a Jedlička je vzápětí poslal po proměněném nájezdu opět do vedení.

V něm hosté vydrželi skoro 30 minut a favorizované Brno dokázalo otočit skore až v polovině poslední třetiny. Na Veselého gól ale měla Bohemka opět dvě rychlé odpovědi. Jedlička s Kozákem skórovali v rozmezí pěti sekund.

O tři body přišli Pražané dvě sekundy před koncem. Vyrovnání na 5:5 zařídil střelec Ondráček.
Ale Brno si vítězství nezasloužilo a tak rozhodnutí vzal do rukou Ondřej Kozák, který po 146 sekundách prodloužení skóroval.

Bohemka zaznamenala druhé letošní vítězství, naopak Brno se doma opět trápilo.

Bulldogs Brno – FbŠ JUREX Bohemians 5 : 6 (1:2, 0:0, 4:3 – 0:1)
branky: 12. Koňařík, 44. a 51. O. Veselý, 48. Večeřa, 60. Luděk Ondráček – 12. a 55. Jedlička, 55. a 63. Kozák,11. Kindl, 45. Chlumský. Rozhodčí: Daniel Bartošek – Michal Bartošek. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváci: 158.