Gabriela Žůrková se vrací do Jičína Foto: Florbal Chodov
9. 6. 2020 Extraliga žen (5) KOMENTÁŘŮ

Žůrková se po roce vrací do Jičína, opět jej povede jako trenérka, na Chodově pokračuje Procházka

 Gabriela Žůrková se po ročním hostování na Chodově vrátí do Jičína, který opět povede z pozice hrající trenérky. O návratu informovaly facebookové stránky FBK Jičín, sama hráčka pak comeback potvrdila v rozhovoru pro Český florbal. Na Chodově současně bude pokračovat současný hlavní trenér Lukáš Procházka.

Martina Řepková, Nela Jiráková, Magdaléna Plášková a nyní Gabriela Žůrková. Čtvrtou velkou oporu ztrácí v letní přestávce florbalistky Chodova. Gabriela Žůrková totiž po roce opět povede z pozice hrající trenérky Jičín, ze kterého na Chodově hostovala. „​Intenzivně jsem v posledních měsících řešila, co dále. Kvůli epidemii ve světě se ale hodně věci řeší hůř a v současné době zůstávám v Jičíně,“ potvrdila v rozhovoru pro Český florbal informaci, která se již dříve objevila na facebookovém profilu Jičína.

Chodov, který prochází zásadní obměnou kádru, nadále povede jako hlavní trenér Lukáš Procházka. Potvrdil to sportovní manažer Floorball Group Ondřej Neuman, který v minulých dnech poskytl sérii velmi otevřených rozhovorů pro klubový web Chodova. „Lukáš je špičkový trenér, zná florbal a navíc umí skvěle pracovat s mladými hráčkami. Pro tuto „přestavbu“ je správnou osobou, jeho práce tým i jednotlivce posune hrozně moc. Současně, jako dnes již jeden z mála v Extralize, nemá florbal rozhodně na 100% a neživí ho to. O to cennější je chuť, energie a tuna času, které tomu dává,“ uvedl Neuman.


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

 • Out napsal:

  No nahradit polovinu všech bodů nebude úplně sranda

 • Klasik napsal:

  Kolik bude mit Jičín tréninků? 1 nebo 2?

  Kroužek jménem extraliga a k tomu doufám reglement, statistici na tribunách, superfinále a 2O zaměstanců na UNII Ceskeho FLORBALU, už byl Šuman zase zvolen? Teb borec musí být fakt genius nebo jsou ostatni uplni trotli

 • Buldog napsal:

  Kvalita soutěže záleží hlavně na klubech jak to vedou.Chodov nedokáže udržet top hráčky,říkají obměna kádru.Tigers jde dolů už delší dobu.Je to určitě šance pro Tatranky aby ovládly Prahu.Soutěž bude zajímavá a vyrovnaná.Snad jen pro Vítkovice nudná,kdo jim sebere bod bude král.

 • flrbl napsal:

  Hráčka: přestoupí z jednoho týmu do jiného
  Komentáře: Šuman ven!

 • venca napsal:

  On ve většině týmu Extraligy florbal někoho živí ?

Napsat komentář

*