Jakub Kolstrunk nasázel do sítě Bohemians tři góly. Foto: ACEMA Sparta Praha, Český florbal Jakub Kolstrunk nasázel do sítě Bohemians tři góly. Foto: ACEMA Sparta Praha, Český florbal
2. 2. 2021 Superliga (4) KOMENTÁŘŮ

TV utkání plné emocí! Sparťanská smršť ve třetí třetině a Jedlička na tribuně

 Dlouho to v televizním utkání vypadalo na úspěch Bohemians. Ti v průběhu duelu čtyřikrát vedli o gól, třetí část jim ale hrubě nevyšla a tři body tak z pražského derby bere Sparta. Hattrickem se na jejím vítězství podílel Jakub Kolstrunk. Kouč „klokanů“ Michal Jedlička skončil na tribuně.

Jako první se prosadili hosté ze Sparty, jenže Bohemka pak dvěma trefami skóre otočila. Brankář Martin Beneš se v úvodní polovině střetnutí několikrát zlobil na své spoluhráče, že nechávají hráčům Bohemians moc prostoru k dorážkám. Sparťané ale nenechali svého soupeře utéct o více než jednu branku a zlom pak nastal ve třetí části.

Už po šesti vteřinách závěrečné dvacetiminutovky domácí hráči ztratili míček, čehož bleskově využil k brance Jakub Kolstrunk. Michal Jedlička se na lavičce hodně zlobil na rozhodčí, že nechali plynout hru po souboji u mantinelu, ve kterém Michal Zeman popostrčil Jakuba Buršíka. Sudí gól uznali a Sparta se následně dostala na koně.

Ve 46. minutě už arbitři ztratili s koučem Jedličkou trpělivost, udělili mu osobní trest a trenér Bohemians tak musel zbytek utkání sledovat z tribuny. Sparťané vstřelili v posledním dějství celkově šest branek, Kolstrunk zkompletoval hattrick a jeho tým zvítězil 10:5. „Byli jsme na tom dobře fyzicky, což se ukázalo ve třetí třetině. Jsem rád, že mi tam ty tři góly napadaly,“ řekl autor hattricku.

Televizní dohrávka 16. kola Livesport Superligy:

FbŠ Bohemians – ACEMA Sparta Praha 5:10 (1:1, 4:3, 0:6)
Branky: 19. Šárka (Pěnička), 21. Buršík, 23. Čihák (Tomčo), 29. Buršík (F. Forman), 36. Pěnička (Vojtíšek) – 3. D. Beneš, 22. Ujhelyi (Pruner), 28. Kareš (Zouzal), 34. Bachmaier (Pruner), 41. Kolstrunk, 48. Ujhelyi (Křenek), 49. Kolstrunk (M. Krbec), 56. D. Beneš, 59. Pažák, 60. Kolstrunk (M. Krbec).


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • znalec napsal:

  Bedlo, kolik je Ti roků? Chováš se jako psycho….dobře sudí! Kluků z Bohemky je mi už dlouho líto…

 • Bohemka napsal:

  Že to ten Bedla má pořád zapotřebí. Zase je připravil o body, který jim budou v boji o čtyřku sakra chybět. Neříkám že by je stoprocentně získali, ale to vyloučení je zlomilo, to je jasný

 • Gramatika napsal:

  “Že MY tam ty góly napadaly” Kuba je asi hodně tvrdej

 • ferda napsal:

  Bedla může být sebelepší stratég se sebelepším videorozborem, dokud se ale nebude chovat jako člověk, bude klokanům škodit. Pochvala rozhodčím za 2+10 (ačkoliv to poté blbě posadili na trestnou). Nadruhou stranu zastávám názor, že kdyby na ně halekal někdo jiný v tomhle měřítku, letěl by naa tribunu výrazně dřív. Nerozumím tomu, proč se to u něj pořád přehlíží.

Napsat komentář

*