Florbalistům Střešovic se v útoku dařilo. Foto: Tatran Teka Střešovice Florbalistům Střešovic se v útoku dařilo. Foto: Tatran Teka Střešovice
5. 3. 2021 Superliga (4) KOMENTÁŘŮ

Hattrick Vítovce během tří minut! Tatran zasypal Pardubice 17 góly

 Hráči střešovického Tatranu si v dohrávce 16. kola smlsli na Pardubicích. Východočeši inkasovali hned sedmnáctkrát a domů se vraceli s velkým debaklem. Pět bodů zapsal Milan Meliš. Velký počin zaznamenal Ondřej Vítovec. Obránce Tatranu během během necelých tří minut zkompletoval hattrick.

Pardubice se držely až do závěru úvodní části. V 18. minutě otevřel skóre Martin Šindelář, ještě do přestávky zvýšil Jonáš Kreysa a pak už se s góly roztrhl pytel. Kromě Meliše a Vítovce bodově zazářili také Filip Langer (1+3) a právě Kreysa (3+0). Ve 49. minutě neudržel nervy na uzdě hostující Žáček a obdržel od rozhodčích trest v podobě pěti minut.

Početní výhoda skvěle vyšla Ondřeji Vítovcovi, který během dvou minut a 45 vteřin nastřílel hattrick. „S výsledkem jsme spokojeni a s hrou ve třetí třetině také. Ale v první části byly pasáže, kdy byly Pardubice lepší. Víme, čím to bylo, a musíme to do začátku play off odstranit. Ještě na to máme jeden zápas,“ ohlédl se za vysokým triumfem Milan Fridrich, kouč Střešovic.

Dohrávka 16. kola Livesport Superligy:

Tatran Střešovice – Sokoli Pardubice 17:1 (2:0, 5:1, 10:0)
Branky: 18. Šindelář (Meliš), 19. Kreysa, 25. Meliš (Langer), 27. Langer (Havlas), 29. Havlas (Brautferger), 33. Sádlo (Jak. Kolísko), 40. Švéda (Tlapák), 43. Sládeček (Tlapák), 45. Meliš (Mühlfait), 47. Šindelář (Meliš), 49. Brautferger (Havlas), 51. Vítovec (Langer), 53. Vítovec (Langer), 53. Vítovec (Meliš), 54. Kaluža (vla.), 55. Kreysa (Švéda), 57. Kreysa – 39. Šmíd (Oubrecht).


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

 • znalec napsal:

  Co to je? Mladý tým Tatranu dá svému soupeři 17 branek? HNUS – tohle má být prestižní soutěž?

  • LP napsal:

   jestli to nebude spíše tím, že Pardubicím už prostě docházejí síly díky jejich „coviddohánění“ odložených zápasů

 • Ferda napsal:

  Tatran proti slabším týmům, to je radost pohledět. Proti silnějším je samozřejmě evidentní ta nezkušenost, ale těším se na ně v play-off a v další sezóně – pokud udrží kompletní kádr.

 • Bootham napsal:

  Ondra Vítovec to tam pěkně sázel v té přesilovce a rázem má Tatran nejúspěšnější přesilovku v Superlize. Tatranu se vyplatilo Ondru v průběhu zápasu nasadit a i když herně tam byly situace, které se asi daly řešit lépe, tak celkový přínos pro tým byl obrovský. Na play off ještě Ondru Němečka do sestavy a určitě se bude na co koukat.

Napsat komentář

*