Otrokovice ovládly moravský souboj. Foto: Navláčil Panthers Otrokovice Otrokovice ovládly moravský souboj. Foto: Navláčil Panthers Otrokovice
9. 11. 2021 Superliga (2) KOMENTÁŘŮ

Otrokovice v TV zápase zaskočily Ostravu

 Otrokovice porazily v televizní dohrávce 13. kola Ostravu 8:6 a zapsaly do tabulky velmi cenné tři body. Byli to právě panteři, kteří se dostali v první části do třígólového vedení, o které ale v průběhu druhého dějství zcela přišli. Definitivní zvrat nastal na přelomu druhé a třetí třetiny. Otrokovičtí třemi góly v řadě strhli zápas na svou stranu a v závěru triumf ještě pojistili.

Čtyřmi body se na vítězství Panthers podíleli Martin Ležatka, Peter Nehila a Ronald Gašparík. Naopak Ostravě nestačily k úspěchu ani čtyři body Daniela Chatrného. Otrokovice vyhrály 8:6 a v tabulce se posunuly na kýžené desáté místo před Královské Vinohrady.

Televizní dohrávka 13. kola Livesport Superligy:

Panthers Otrokovice – FBC Ostrava 8:6 (3:0, 1:4, 4:2)
Branky: 8. D. Ležatka (Gašparík), 10. Gašparík (D. Ležatka), 20. Nehila (Halama), 40. D. Ležatka (Gašparík), 43. Vykopal (Nehila), 48. Nehila (Vykopal), 57. D. Ležatka (Gašparík), 58. Nehila – 21. Chatrný (TS), 31. Herblich (Gál), 31. Chatrný (Šubert), 32. Gál (Jakubec), 53. Herblich (Chatrný), 60. Sládek (Chatrný).


Autor: Gustav OndrejčíkKOMENTÁŘE

  • PJ napsal:

    Ty Sojky jsou fakt špatný. Jasnej headshot a oni nepísknou ani faul.

  • Pavel napsal:

    Sojky zápas nerozhodli, ale je pravda že pustili několik dvojek, ale na obě strany. Ostrava docela zklamání, po výhře nad Vítkama jakoby už nepotřebovali body. Otrokovice dobrý tah v příchodu dvojčat Ležatkovích (asi budoucí made in Bolka) a v Gašparíkovi.

Napsat komentář

*