Ondřej Neuman se vrací na lavičku žen Chodova. Foto: Florbal Chodov Ondřej Neuman se vrací na lavičku žen Chodova. Foto: Florbal Chodov
8. 7. 2022 Extraliga žen (6) KOMENTÁŘŮ

Chodovské ženy povede opět Ondřej Neuman, Procházka konzultantem. Ranochová končí kariéru

 Chodovské ženy prochází řadou změn a mají nového hlavního trenéra. Dosavadní lodivod Lukáš Procházka se přesune do role konzultanta, i s ohledem na působení u reprezentace žen. Ženy tak znovu povede Ondřej Neuman, pomáhat mu budou Luboš Rauer a Lukáš Netrefa. Kariéru končí Hana Ranochová.

Novým chodovským hlavním trenérem bude Ondřej Neuman, pomáhat mu bude Luboš Rauer, který naposledy působil v Extralize žen v Židenicích a Lukáš Netrefa. Lukáš Procházka bude nově konzultantem a Lenka Lačňáková míří k reprezentaci žen na plný úvazek.

„Když začalo být prakticky jisté, že Prochy kývne na nabídku reprezentace, bylo nám jasné, že budeme muset upravit model fungování realizačního týmu žen. I když ze strany Českého Florbalu nepadla přímo podmínka opustit lavičku Extraligového týmu, tak jsme s Lukášem od začátku debat řešili to, že 100% skloubení obou pozic není reálně možné.

Florbal na této úrovni je jinde než-li před 10-ti lety, Lukáš k tomu řešil i osobní profesní dráhu a v neposlední řadě i prostor pro svou rodinu a alespoň nějaký volný čas. Přesto zůstalo prioritou, aby takto zkušená postava Chodovského florbalu byla týmu i klubu nablízku. Proto jsme rádi, že s Lukášem jsme vše nastavili a nyní jednáme primárně o tom, jaký model a režim spolupráce ve sportovním úseku klubu bude skloubitelný s jeho pracovním i reprezentačním úvazkem,“ uvedl k tomu Neuman na webu Chodova.

Ten se již nebude moci spolehnout na Hanu Ranochovou, která ukončila kariéru. Do přípravy s A-týmem tak naskočily chodovské juniorky Karolína Bačková s Michaelou Galuškovou a Terezie Tomanová s Klatov.

V přípravě je rovněž Patricie Suchanová a Alica Brodňánová, která o minulou sezonu přišla díky zranění ze světového šampionátu juniorek.

 


Autor: Michal DannhoferKOMENTÁŘE

  • Dva napsal:

    A to nevadí, že bude stát na lavičce jednoho týmu v extralize a zároveň řídit jako manažer jiný tým?

  • Pavel napsal:

    Nějak nám TOP golmanky odcházejí, nejdříve Červová, pak Horňáková, další je Ranochová. Jen mě napadá, kdo je nahradí.Mladé brankařky se poslední dobou nějak moc nechytají.

  • Ondra napsal:

    Holky, jsem zoufalec a znamy chytrak Ondra a ted vas budu trenovat. Do vseho vam budu kecat, na vsechno budu mit super nazor a pritom florbalu moc nerozumim, bohuzel si to nepripoustim a tak porad rikam sracky dokola a dokola. Lukase, ktereho jste mely rady, mam jako konzultanta, aby se mi to nerozpadlo pod rukama, ale oba vime, ze on na to cas mit urcite nebude a je to jakasi forma “slibem nezarmoutis”. Je jasne, ze Lukas z pozice trenera repre zen nemuze stat nekde v tajemnem ukrytu, protoze by pak ztratil veskery kredit, ktery potrebuje k praci trenera zenskeho narodaku. Takze budu vam na hube kecat cokoliv a uvidite v sezone, jake imbecilni napady me budou napadat. To zase bude skoncenych hracek a nasranych lidi. Uz se na to tesim. Vas Ondra. Hawk

Napsat komentář

*