9. 4. 2011 Superliga (0) KOMENTÁŘŮ

Otrokovice začaly baráž vítězstvím na Spartě

Otrokovičtí Panthers dokázali vyhrát první zápas baráže o extraligu na hřišti pražské Sparty 5:4 po prodloužení a ujali se vedení 1:0 na zápasy.

Otrokovice se sice v prvních dvou třetinách seznamovali s tempem nejvyšší soutěže, ale v poslední třetině dokázaly srovnat dvoubrankové manko a gólem Vaňka si vynutit prodloužení. V něm pak hosté dominovali a zaslouženě skórovali. Přečíslení 2 na 1 proměnil kapitán týmu Martin Krkoška.

Pantery koučoval vedle trenéra Petra Hrabce i brněnský forvard Matěj Koňařík. Sparta se bude pokoušet o srovnání série v neděli od 17 hodin.

Baráž o Fortuna extraligu:
Sparta Praha –Panthers Otkokovice 4:5 pp (1:0, 2:1, 1:3 – 0:1)
Branky: 9. Vrtiška, 27. Marvánek, 33. Duchek, 50. Dvořák – 28. Hradil, 45. Kudláček, 48. Valčík, 52. Vaněk, 61:57. Martin Krkoška. Rozhodčí: Rýznar, Vidlař. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Diváci: 123. Stav série: 0:1.