9. 3. 2014 Superliga (1) KOMENTÁŘŮ

Play down: Pardubice – Kladno 12:3, stats a hodnocení

Pardubice doma porazily Kladno i podruhé a tentokrát ještě jednoznačněji 12:3. O tom, že si Kladno odveze z Pardubic dvě porážky, rozhodli domácí především ve druhé třetině, kterou vyhráli 4:0 a definitivně zlomili odpor do té doby bojujícího soupeře. Stav série: 2:0.

Poslední třetina byla vzhledem ke skóre zbytečně vyhrocená a tempo hry výrazně zpomalila častá vyloučení. Branky však přidával pouze Sokol a nakonec přehrál Kladno jasně 12:3. Třetí utkání série sehrají obě mužstva v na půdě Kladna.

Sokol Pardubice – FBC Kladno 12:3 (4:3, 4:0, 4:0)
1. Zozulák (Burian), 4. Oubrecht (Krajcigr), 7. Krajcigr (Šťastný), 8. Zozulák (Burian), 26. Teichman (Zozulák), 32. Krajcigr, 36. Zozulák (Brychta), 38. Burian (Zozulák), 41. Zozulák (Teichman), 53. Teichman (Zozulák), 56. Bahník (Krajcigr), 58. Chmelař (Formánek) – 9. Lacko (Kindl), 15. Wild, 20. Novák (Slivka). Rozhodčí: Miroslav Kulhánek – Petr Michálek. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 202. Zásahy brankářů: Jakub Levínský 12, Jan Pipek 0 – Matěj Pošta 2, Jiří Šimon 24. Stav série: 2:0.